Çorlu Anahtarcı

Çoluda Müşteriye Bakışımız Ve Hizmetlerimiz

Hayatı sürprizle doludur. Bu sürprizleri sadece insanlar değil çoğu zamanda evinizdeki, işyerinizdeki, arabanızdaki kapılar da yapmaktadır. İnsanın dışarıda kalması ve evine ya da her nerede ise girememesi hem işinden sosyal yaşamından geri kalmasına neden olur hem de moral ve motivasyon noktasında insana çok büyük zarar verir. Çorlu anahtarcı bu mesleğin bekletilemeye gelmeyecek kadar acil olduğunun oldukça farkındadır.
Dışarıda kaldığınızda bir de hava şartlarının azizliği ile mücadele etmek zorunda kalırsınız. Gecenin bir saatinde kapıda kaldınız, hava soğuk yağmur, kar, dolu, fırtına ya da her nevi doğa olayı bulunmakta. Bu tür durumlarda karşılaştığımızda hiç çekinmeden yılın 365 günü 24 saat hiç çekinmeden hemen bizi aramanız ve bulunduğunuz yeri belirtmeniz yeterlidir. Dakikalar içerisinde gelecek ve Çorlu anahtarcı farkındalığı kalitesi ve mükemmelliğini yaşayacaksınız.
Gecede bu kadar mağdur durumda iken hem şüpheli konumuna düşersiniz hem de en yakınınızda olsa rahatsız etmekten çekinirsiniz. Uzun yılların verdiği tecrübe birikim, deneyim ve odağına müşteri memnuniyetini esas alan; profesyonel ekibimiz imdadınıza koşacak ve bu mahrumiyetten kısa sürede kurtaracaktır. Firmamız işinde oldukça profesyonel olup; çalışanları da Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarına sahip bulunmaktadır. İşimizde zaman önceliklidir ve etik kurallara tam uyum da olmazsa olmazımızdır.

Hizmetlerimin Kapsamı Nelerdir?

Hizmet çok geniş ve müşteri odaklı olup bunları kısaca ifade etmek istersek günün 24 saati çilingir hizmeti, anahtar çoğaltılması ve apartman dış kapı kilitlerinin açılması, kapı otomatı, ve basaç hizmetimiz, kapınızın güvenliğine yönelik, alarm, emniyet kilidi, her nevi oto kilit açımı ve çoğaltımı, hotel, şirket, daire fark etmeksizin bütün kapılarını barellerinin değişim ve tamiri hizmetlerimizden bazılarıdır. Hiç çekinmeden kapınızla ilgili her türlü sıkıntınızda zaman sınırı olmadan arayabilirsiniz.