HAKKIMIZDA

kurumsal

Bu sektörde en ufak zaman kaybına tahammül yoktur. Bu nedenle işimizde sürekli dakik ve her an hazır durumda bulunmamız gerektiğinin farkındayız Her nerede kapıda kalırsanız kalın bu ister ev, iş, ofis, hotel, daire, araba ne olursa olsun moralinizi bozmadan; bizi hemen aramanız yeterlidir. Çok kısa süre içerisinde hatta dakikalar içerisinde çilingir Çorlu belirtiğiniz adrese geliyoruz ve çok seri bir şekilde kilidinizi açarak siz mağdur durumdan kurtarıyoruz.

Biz yılın her günü; her saat her dakika; zaman mefhumu bulunmadan hizmet etmekteyiz. İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli değildir. Gecenin ilerleyen saatinde ya da olumsuz hava koşullarında kapıda kalmanız sizin hem güvenlik hem de hayatınız noktasında oldukça mühimdir.

Zaman Neden Önemlidir?

Kaybedecek 1 dakikası bile olmayan işimizde müşteri memnuniyetini ilke edinen ve her türlü fedakarlık gayret ve çabayı daha kaliteli ve üst düzey hizmet etmek adına seferber etmekteyiz. Zamanın bu derece önemli olması kişinin sağlığına ek olarak hem normal yaşamından uzaklaşmasına, hem yanlış anlamalara hem de şüpheli konuma düşerek rencide olmasına neden olacağı aşikardır.

Hizmet noktasında gerekli bütün yasal işlemleri tamamlanmış olan çilingir Çorlu ekibi Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarının tamamına sahip olup firmamız da odaya kayıtlıdır. Hizmet portföyümüz çok geniş olup bütün kapı kilitleri limit olmaksızın açılmaktadır.

Misyonumuz

Çorluda müşteri kitlemize daha kaliteli hizmet ederek onların mutluluğu daim kılmak, pratik ve hızlı ve etkin çözümler sunarak işlerini kolaylaştırmak ve çilingire ihtiyaç duyduklarında bizi yanlarında güvenle hissetmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli çıtamızı daha da ileriye en üste taşıyarak portföyümüzü daha da genişletmek bu sektörde öncü ve saygı duyulan firmalardan birisi olmaktır.

hizmetler

Firmamızın ağırlık verdiği hizmetler.
ÇİLİNGİR
OTO ANAHTAR
OTO ÇİLİNGİR
KALE KİLİT