Velimeşe Çilingir

Velimeşe Çilingir

Anahtarınızı kaybettiğinizde, evinizde unuttuğunuzda ya da eve girmeye çalışırken anahtarınızı kırdığınız durumlarda komşunuzun balkon penceresinden evinize girmeye çalışarak canınızı tehlikeye atmayın. Bizleri arayın, en kısa zamanda hizmet elemanımız yanınızda olsun. Kilitleri kapınızı hasara uğratmadan açıyor ve kilitleri değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Sabahın erken saatlerinde uyanıp, evinizden çok bulunan işyerinize vardığınızda, ofis anahtarınızın cebinizde olmadığını mı fark ettiniz? Sakin olun panik yapmaya gerek yok. Velimeşe çilingir adresimizi arayın ve sizi en kısa zamanda ofisinizle buluşturalım. Kapı kilidiniz zorlandı ve kilitleriniz hasara mı uğradı? Kilidinizin eskisi kadar size güven sağlamadığını mı düşünmektesiniz? Saat kaç olursa olsun Velimeşe çilingiri arayın ve sizlere eskisinden daha sağlam, güvenli hale getirelim.

Arabanızın anahtarı mı kayboldu veya içinde mi unuttunuz hemen Velimeşe çilingir telefon numaramızı arayın. Canınızdan çok sevdiğiniz aracınızı hiçbir zarara uğratmadan kapınızı açalım. Kıymetli paralarınızı içine koyduğunuz kasanın anahtarı kaybolabilir veya kasanın şifresini unutabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız takdirde sizleri uzun emekler karşısında kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.

Velimeşe Olarak Sunduğumuz Hizmetler

  • Kapı ve kilit açma
  • Araba kapısı ve kasa açma
  • Araba ve Immobilizer anahtar kopyalama
  • Topuzlu ve Tuzaklı Kilit Montajı ve Tamiri
  • Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
  • Göbek Değişikliği